Příběhy lidí, kteří to zvládli
0

Být boubelkou mě už nebavilo

věk: 50 let

výška: 161 cm

původní váha: 68 kg

dnešní váha: 58 kg

 

Jak je to s Vámi?

Dali jste si do nového roku předsevzetí, že se budete o sebe lépe starat, přestanete kouřit, začnete běhat, lépe jíst a tak podobně? Na předsevzetích není nic špatného, jen nám ten tah a energie většinou moc dlouho nevydrží. Za chvíli nás semelou každodenní povinnosti, péče o děti, práce. A víte proč? Každé snažení vás musí bavit! Nedávejte si striktní zákazy v jídle, ani v čemkoliv jiném. Najděte si to, co vás baví a vždy si uvědomujte, proč si vybíráte zrovna tohle a čím je to pro vás užitečné. Tím to negativní nebude mít nad vámi takovou moc, a lépe se vám bude rozhodovat a uskutečňovat vaše plány.

Chtěla bych se s Vámi podělit o svůj příběh.

 Ráda bych Vás totiž povzbudila ve vašem snažení a případně vám podala pomocnou ruku. Proto jsem se rozhodla uveřejnit tuhle fotografii. Ta první je stará cca 3 roky, poté jsem ještě více jak rok bojovala s kily navíc, leč bez nějakého výsledku. Když jsem se začala smiřovat, že je to věkem, hormony a podobnými nesmysly, seznámila jsem se s vibračními plošinami. Za pár  měsíců 10 cm v pase dolu a -5 kg. Za dalších půl roku díky změně jídelníčku dalších -5kg a celkem dvě konfekční velikosti. A dál už šlo formování jednodušeji a jakoby samo. Původní váha 68, dnes 58. Takže jsem tím chtěla jen říci, že jsem k této postavě nedospěla za pár dní, ale že jsem si k ní pomalu došla bez drastických diet a vyčerpávajícího cvičení. Cvičení na vibračních plošinách mě stále baví, zabere jen 30 minut.  A jídlo mi chutná a neomezuji se. Objevila jsem spoustu dobrůtek,  které mému tělu dají to co potřebuje a přitom  mu neuškodí. A  ono se mi odvděčuje… Zdravím a vitalitou.

Když se mě lidé ptají, jak to dělám, že ve svých padesáti letech vypadám na 40 a mám energie na rozdávání, vím, že odpověd je v tom, co pro sebe dělám. Nevěříte? Není nic jednoduššího, než to vyzkoušet 🙂 a uvidíte.

Když jsem to dokázala já, dokážete to také

Přeji Vám všem úspěšný rok 2015

 

Lenka Brzková majitelka Vibroeasy Liberec a Výživový poradce

Související příspěvky
Adela 24 let
Ivana

Přidat komentář

Text komentáře*

Vaše jméno*
Vaše webové stránky