výživový poradce

Úvod

Jsem profesionální výživový poradce. Změním váš život k lepšímu. Budete-li chtít.

V čem vám můžu jako výživový poradce pomoci

  • Cítit se lépe. Mít energii na všechno, co vás baví
  • Mít tělo, které je vaše, tedy ne o dvě nebo o tři velikosti větší
  • Užívat si dobrého jídla bez pocitu viny a s radostí
  • Žít tak, abyste si dokázali ideální váhu přirozeně udržovat
  • Odolat vrátit se do starých kolejí

 

Pokud věříte na zázračné diety, kouzelné pilulky, nebo koktejly ani nečtěte dál. Protože nic z toho u mě nedostanete. Já jako kvalitní výživový poradce sázím na lidskou přirozenost, selský rozum. Věřím, že vše, co ke spokojenému životu ve zdraví a vitalitě potřebujeme, najdeme v přírodě. Nepotřebujeme do sebe cpát chemické výrobky, vitamíny a ostatní průmyslové vymoženosti abychom byli zdraví a štíhlí. Potřebujeme jen vědět, co nám škodí, a také to jak, co a kdy jíst. A to je vše. Jednoduché? Ano, pokud bychom byli všichni geneticky stejní. Ale to nejsme.

Proto se snažím vám naslouchat

Je pro mě jako pro výživového poradce důležité vědět o vás co nejvíce.  Jedině tak mohu zjistit, proč je vaše tělo ve stavu, v jakém je. Co mu vadí a co potřebuje k tomu, aby mohlo dobře fungovat. Pokud máte dostatek energie, vaše tělo nepotřebuje zadržovat nic na horší časy. Ani se nepotřebujete přejídat nebo vyjídat ledničku před spaním.

Zjistím kde je zakopaný pes

a navrhnu řešení. Změny musí probíhat přirozeně, tak jak jste schopní je realizovat.  Někdo potřebuje jasné a nekompromisní příkazy, někdo potřebuje motivovat a někdo jen ukázat cestu… Jsme každý jiný a v tom spočívá krása a rozmanitost života. woman with healthy food

Není to ale tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát

Největší podíl skutečné práce je totiž na vás. Vy budete ti, co budou změny uskutečňovat.   Výživový poradce vás podrží a těžkým obdobím provede.  Pokud tedy máte pocit, že čas dozrál na změnu, jste tu správně. Objednejte si schůzku a můžeme se pustit do práce.