Detoxikační hubnoucí rýžová kúra

Úbytek na váze 2 až 4 kg za týden.

Tato detoxikační hubnoucí rýžová kúra je určena pro dokonalé vyčištění organismu, posílení imunitního systému a celkovému ozdravění. Je také určena pro začátek, nebo průběh redukčního jídelníčku. Bez detoxikace organismu nelze dlouhodobě a trvale váhu snížit.

Při sestavování této kúry jsem vycházela z toho, že většina klientek svou nadváhu má proto, že v minulosti jejich příjem potravy byl podprůměrný, nebo nevyvážený a málo pestrý. Nedostatek živin byl nahrazován tuky, nebo jednoduchými cukry. V době, kdy začnou jíst správně, je pro ně hladovění, nebo dlouhodobější půst jen návratem ke zpomalení metabolismu. Proto vznikla tato kúra, která má vysoké očistné účinky, ale také dodá tělu veškeré důležité látky pro správné fungování organismu. Tím nevede k úbytku svalové hmoty, nebo zpomalení metabolismu, protože při této kúře nedochází ke hladovění a úbytek váhy se pohybuje  mezi 2 – 4 kg za týden. Délka kúry je velice individuální, ale je možné ji držet i několik týdnů. 

 

Rýže = detoxikační zázrak

Rýže obsahuje mnoho rostlinných bílkovin, je bohatá na nenasycené masné kyseliny, dále vitamíny B1, B2 a B3, vitamín E, draslík, selen, vápník, hořčík, fosfor, křemík, zinek a vlákninu.

Není rýže, jako rýže

Pro účely detoxikace je vhodná pouze rýže celozrnná, neboli natural. Střídat můžete všechny druhy natural rýže. Dlouhozrnou, kulatou….Proč? Celozrnná rýže je vynikajícím zdrojem glukanu –  polysacharidu, který podporuje tvorbu a aktivitu buněčné imunity. Navíc obsahuje velké množství kyseliny glukoronové, která podporuje přirozenou detoxikaci organismu. Upravuje činnost střev a stabilizuje hladinu cukru v krvi, což podporuje spalování tuků. Pomáhá při problémech látkové výměny, artróze a při alergiích. Snižuje riziko rakoviny. Prospívá vlasům, nehtům, kostem, i pokožce.

Navíc vás výborně zasytí. Dobře připravená rýže je měkká a chutná po oříšcích.

Co nám očista přináší?

Kromě toho, že čistí orgány, podporuje také krevní a lymfatické cirkulace, odplavuje kyselé látky, a tak zvyšuje alkalickou rezervu krve, stimuluje imunitní systém, uvolňuje se svalové napětí a zvyšuje se hybnost kloubů.

Detoxikační rýžová kúra je velice účinná, ale také bezpečná. Nemá jo-jo efekt, ,  ani nehrozí zdravotní rizika při držení této kúry v období několika týdnů. Úbytek na váze se pohybuje 2 až 4 kg za týden.

Objednat